Ordunun yeni anti-drone sistemi Cauca'daki muhaliflerden birini etkisiz hale getirmeyi başardı: patlayıcı yüklüydü

Nessie

New member
Cauca'da patlayıcı yüklü bir drone, son birkaç saat içinde Ordu mensupları tarafından bir saldırı sonrasında düşürüldü. kurumun edindiği yeni drone karşıtı sistem.

Kriterlere göre

Şu anda Ordu, kullanılan insansız hava araçlarının hareketlerine karşı kullanılacak sekiz parça ekipmana sahip. silahlı gruplar tarafından

Ayın başındaGeneral Luis Emilio Cardozo, ordu komutanı, Bu yıl insansız hava araçları kullanan birliklere karşı 78 saldırı gerçekleştiğini doğruladı.

Ordudan alınan bilgiye göre saldırılar, konvansiyonel olmayan silahlara sahip drone'larla gerçekleştirildi. 78 olay şu şekilde bölündü: 52'si patlayıcılarla ve 26'sı birliklerin yerini tespit etmek için yapılan uçuşlar.

Ulusal Ordunun yeni komutanı Tümgeneral Luis Emilio Cardozo Santamaría.

Fotoğraf:Nezaket

Paylaşmak

2 Numaralı Müşterek Komutanı General Erick Rodríguez şunları söyledi: “Geçen hafta askerler bana departmanın başka bir bölgesinde bir insansız hava aracının düşürüldüğünü bildirdi. Ve başka bir takımla uçmaları engellendi. Bir sonraki adım, kapasiteye sahip olduğumuzda“Sadece yıkım değil, aynı zamanda operatörün yeri ve kimliği de olacak.”

Ordu komutanı ise Cauca'da insansız hava araçlarını Kamu Kuvvetlerine saldırmak için kullananların kendilerine 'Carlos Patiño' ve 'Dagoberto Ramos' diyen muhalifler olduğunu belirtti, ancak diğer cephelerden insanların “eğitim almak için geldiklerini” kabul etti. Bu alandaki eylem yelpazesini ülkenin diğer bölgelerine genişletebilmek için.”

Haber Başyazısı:

X'te: @JusticiaET

Daha fazla Haber haberi: